Apie mus

Apie mus

UAB „Wood pack“ – dinamiška, konkurencinga ir perspektyvi įmonė, pradėjusi savo veiklą nuo 2020 metų. Įmonės pagrindinė veikla – medienos tarinių lentelių ir medinių padėklų gamyba, prekyba ir tiekimas. Galime pasiūlyti standartinius medinius padėklus bei atsižvelgdama į kliento norus ir reikalavimus įmonė gali pagaminti įvairių išmatavimų ir formų nestandartinius medinius padėklus. Taip pat įmonė gali pasiūlyti statybinę medieną, tinkančią konstrukcijoms, pastoliams, stogams, apdailai bei tvoroms. Produkto gamyboje dalyvaujame nuo pirminio iki paskutinio pagaminimo etapo,  todėl galime užtikrinti produkcijos kokybę.

Bendrovės strategija yra būti žinomai ir pripažintai rinkoje bei nuolat didinti rinkos dalį. Savo produkciją tiekiame vietinėje rinkoje ir Europos Sąjungos šalyse. Didžioji produkcijos dalis eksportuojama į Daniją, Vokietiją, Prancūziją, Švediją. Atsižvelgdami į klientų lūkesčius ir poreikius, stengiamės tobulinti tiekimą taip, jog klientas produkciją visada gautų laiku.

UAB „Wood pack“ siekis sukurti tokį verslą su klientais, kurio nauda būtų abipusė. Todėl kiekvienas klientas mums yra vienodai svarbus, visada ieškome geriausio kainos ir kokybės santykio abiem pusėms.

Ką mes galime pasiūlyti Jums?

Kokybišką ir laiku pagamintą produkciją;

Geriausią kainos ir kokybės santykį;

Lankstų bei atsakingą požiūrį į klientą;

Konsultacinius santykius, priimant sprendimus dėl produkcijos;